W Apollo Apartments Košická Bratislava

Long Stay Apartments: Partner, Manager, Family

W Apollo Apartments: most k Vášmu nového bývaniu

Koncom januára 2014 spoločnosť W Real s.r.o. sfinalizovala projekt W APOLLO Apartments Košická. Rezidenčné byty a apartmány sú určené záujemcom, ktorí okrem kvalitnej úrovne bývania, kompletných služieb a estetického prostredia hľadajú viac súkromia a komfortu ako poskytujú sídliskové byty.

Byty a apartmány W Apollo Apartments nachádzajúce sa v širšom centre Bratislavy, v tesnej blízkosti známeho trhoviska na Miletičovej ulici, prispôsobujeme požiadavkám a nárokom na dlhodobé bývanie moderných, najmä mladých ľudí.

Záujemcovia si môžu vybrať zo širokej variability dispozičných riešení a farebného prevedenia jedno a dvojizbových bytov zariadených vo vysokom bytovom štandarde, klimatizované, s veľkou terasou alebo lodžiou po celej dĺžke bytu s výhľadom na Bratislavskú panorámu z najvyšších poschodí bytového domu Košická.

K dispozičnému riešeniu všetkých bytov patria moderné kuchyne so zabudovanými elektrospotrebičmi vytvárajúce domáce gurmánske zázemie, obývacie izby a spálne vybavené štýlovým nábytkom na mieru v širokej variabilite, s LCD televízorom, moderné kúpeľne sú riešené variabilne s vaňou alebo sprchovým kútom. Objekty rezidenčného bývania umožnia aj flexibilnú biznis komunikáciu a relax.

Byty a apartmány sú rozmiestnené rovnomerne na dvoch najvyšších podlažiach bytového domu Košická. Každý z nich má svoju lodžiu alebo terasu od 6,95m2 do 13,90m2. K dispozícii sú byty a apartmány s rozlohou obytného priestoru od 40 m2 do 70 m2.

Cenové relácie umožňujú dostupnosť dlhodobého bývania v Partner, Manager a Family Residence podľa individuálnych potrieb, nárokov a požiadaviek záujemcov.

Vysoký komfort, variabilita, cenová dostupnosť a benefity dlhodobého bývania sú príležitosťou splniť si sen o kvalitnom partnerskom (Partner Residence ), manažérskom ( Manager Residence ) alebo rodinnom ( Family Residence ) bývaní v hl.m. SR Bratislava.

W Apollo Apartments: kvalitné dostupné bývanie pre moderných ľudí

W Apollo Apartments: Štartujte s nami. Cieľ moderného bývania je na dosah.

S apartmánmi W Apollo Apartments získate najlukratívnejšiu adresu v Bratislave a 

prémiové uvádzacie ceny.

  • štartovacie byty a rezidenčné apartmány 3 typov bývania
  • štandard vybavenia v rôznom farebnom prevedení
  • úplna variabilita dispozičného riešenia
  • wellness služby trojhviezdičkového bussines hotela W hotel*** DNV
  • relaxačné pobyty v apartmáne Monty termálneho kúpaliska Podhájska
  • ideálna poloha v blízkosti trhoviska Miletičova, historického centra Bratislavy, obchodných centier Eurovea a Centrál, Zimného štadióna Ondreja Nepelu a autobusovej stanice Mlynské Nivy.
  • komfortné parkovanie vo vlastnom garážovom dome
  • certifikované realitné poradenstvo                  

W Real s.r.o.

Real Asset Management
Office: Košická 52/A
821 08 Bratislava
Slovak republic
IČO: 46843132
DIČ: 2023614186
IČDPH: SK2023614186
Phone contact: + 421 904 455 377
Website: www.wreal.sk
moderova@wreal.sk
W Real Real Asset Management