Byty v rezidencii DRAŽDIAK

Výnimočné apartmány obklopené zeleňou na brehu jazera Veľký Draždiak Vám poskytnú nevšedný výhľad na jazero a chránenú krajinnú oblasť. Vychutnáte si pokoj najväšieho lesoparku a zároveň mestský spôsob života. Všetky tieto príjemné predstavy dokonale spĺňajú  byty v Rezidencii DRAŽDIAK.

           Architektonické riešenie bytov v rezidencii Draždiak dôsledne využíva prednosti lokality pre "zelené bývanie".


        Všetky byty poskytujú krásny výhľad na jazero Veľký Draždiak, priľahlý lesopark, či zelený masív priamo z terasy. Sú prepojené s podzemným podlažím určeným na parkovanie. Apartmány Ladies a Gentlemen Vás prekvapia presvetlením a priestrannosťou, terasami s dostatkom súkromia a úchvatným výhľadom na farebnú oázu zelene pred Vami. Všetky apartmány majú západnú orientáciu smerom na jazero, ktorá zabezpečuje dostatok svetla a hrejivého tepla počas celého dna. Moderná architektúra sa   

        odráža aj v interiéroch. Kuchynská časť je prirodzene prepojená s obývacou časťou. Vo všetkých bytoch nájdete           

                                                            vysokokvalitné materiály a nadčasové technologické riešenia.

Adresa

Antolská 6, Bratislava

Cena nájmu

490,- €/mesiac

TYP Bývania

manažérsky, rodinný

Štandard bytu

vysoký ***

Veľkosť bytu

35 m2

Fotogaléria bytov v Rezidencii DRAŽDIAK

Zelená oáza na dosah

Rezidencia Draždiak nie je len kvalitné bývanie ale aj unikátny zelený športový areál rozdelený do troch zón, podľa toho, na aký element vášho organizmu sa zameriava: Zdravé srdce, Silné telo a Pokojná duša. Okrem bežeckých a prechádzkových trás rôznej náročnosti na Vás čakajú aj aktivity ako tenis, potápačstvo, či kúpanie v prírode. Veľký Draždiak je prírodné štrkové kúpalisko na sídlisku v Petržalke priamo pred bytovým domom - Rezidencie Draždiak. Okrem kúpania a plávania je využívaný aj na rybolov či iné športové aktivity. V blízkosti vodnej plochy je vybudované detské ihrisko, plážové ihriská a nachádzajú sa tu aj reštauračné zariadenia a bufety. Veľkou výhodou je bezplatný vstup do areálu.