SPOZNAJTE NÁŠ TÍM

W Corporation má vo svojom vedení skúsených kreatívnych manažérov a kvalitný tím spolupracovníkov. Skupina dynamicky rozvíja svoje aktivity v diverzifikovaných podnikateľských oblastiach, je investične aktívna najmä v realitnom manažmente. Využíva atraktívne investičné príležitosti a vytvára synergické, dlhodobo stabilné trhové pozície svojich aktív. 

                      Predstavujeme Vám manažérsky tím W Real, ktorý formuluje strategické ciele Real Asset Managementu,

                                        zodpovedá za obchodné, právne, finančné a organizačné riadenie spoločnosti.

MANAŽMENT 

Vladimír

                 LUDVÍK

      JUDr. Ing., RSc. MBA


Absolvent inžinierskeho štúdia Vysokej škole ekonomickej v Bratislave, doktorantského právnického štúdia v Prahe, manažérskeho štúdia na The Open University Business School a štúdia MBA na Sales Manager Akademie Ekonomickej univerzity Viedeň, štúdia RSc. na Slovenskej realitnej akadémii v Bratislave. Úspešny riešiteľ a projektový manažér inovatívnych projektov v oblasti solárnej energetiky, produktovodnej prepravy látok na báze ropy a ropných produktov a viacerých realitných projektov. Prezident spoločnosti W Corporation a konateľ W Real s.r.o.

Martin 

MOLNÁR

Výkonný riaditeľ ACA***

Skúsený hotelový manažér a skvelý komunikátor v prístupe k zákazníkom. Kariérne sa vypracoval z obslužného a prevádzkového pracovníka na riaditeľa Hotela Hviezda v Dudinciach, generálneho riaditeľa Alexandra Complexu v Slovenskej republike a výkonného riaditeľa hotelových komplexov ZFP Hotely Akademie Česká republika. Člen manažérskej rady W Corporation. prokúra W Complex s.r.o. a výkonný riaditeľ Agro Complex Apartments ***  v Nitre.


Linda
LUDVÍKOVÁ
Ing.,  RSc.  MBA


Absolventka inžinierskeho štúdia Ekonomickej univerzity v Bratislave, manažérskeho štúdia MBA na Sales Manager Akademie Ekonomickej univerzity Viedeň, prestížnej OISE Oxford Akademie vo Velkej Británii a štúdia RSc. na Slovenskej realitnej akadémii v Bratislave. Nositeľka certifikácie kvalifikovaného realitného poradcu SRA. Úspešná riešiteľka a projektová manažérka finančného manažmentu rezidenčných projektov Real Asset Managementu. Výkonná riaditeľka a prokúra spoločnosti W Real s.r.o. Marek

LUKÁČ


Nositeľ certifikácie realitný maklér, člen Realitnej únie SR, profesionálny speaker HARD SKILLS a SOFT SKILLS zameraných na obchodné zručnosti s dôrazom na realitný biznis a realitný marketing. Majiteľ realitnej agentúry NEWHOME a exkluzívny realitný zástupca W Real s.r.o. 

SERVISNÝ TÍM


Ing. Andrej Petríček

Správa rezidenčných objektov


Stepos Group s.r.o. Lívia Vlčková

Účtovníctvo a poradenstvo


MK remodeling Martin Kossányi

Servis a údržba rezidenčných bytovMicro IT s.r.o. Ing. Gabriel Ludvík

IT podpora