Štartovacie byty Košická

Nájomné byty W Apollo Apartments*** sa nachádzajú v širšom centre Bratislavy, v tesnej blízkosti známeho trhoviska na Miletičovej ulici, sú prispôsobené požiadavkám a nárokom na dlhodobé bývanie moderných, najmä mladých ľudí.

Záujemcovia si môžu vybrať zo širokej variability dispozičných riešení a farebného prevedenia jedno a dvojizbových bytov zariadených vo vysokom bytovom štandarde, klimatizované, s veľkou terasou alebo lodžiou po celej dĺžke bytu s výhľadom na Bratislavskú panorámu z najvyšších poschodí bytového domu Košická.

K dispozičnému riešeniu všetkých bytov patria moderné kuchyne so zabudovanými elektrospotrebičmi vytvárajúce domáce gurmánske zázemie, obývacie izby a spálne vybavené štýlovým nábytkom na mieru v širokej variabilite, s LCD televízorom, wiffi, moderné kúpeľne sú riešené variabilne s vaňou alebo sprchovým kútom.

Byty sa nachádzajú na dvoch najvyšších podlažiach bytového domu Košická, každý s veľkou lodžiu alebo terasou.

Vysoký komfort, variabilita, cenová dostupnosť a benefity dlhodobého bývania sú príležitosťou splniť si sen o kvalitnom partnerskom, manažérskom alebo rodinnom bývaní  v Hl.m. SR Bratislava v Partner, Manager alebo Family Apartments.         

Adresa

Košická 52/A, Bratislava

Cena nájmu

od 520 €/mesiac

TYP Bývania

Manažérsky, rodinný

Štandard bytu

vysoký ***

Veľkosť bytu

       35 - 70 m2

3D prezentácie bytov 

FAMILY apartmán

MANAGER apartmán

PARTNER apartmán

Výhľady