W Hotel *** Bratislava

W HOTEL Bratislava je situovaný v Bratislave, jej mestskej časti Devínska Nová Ves, nachádza sa v  tesnej blízkosti závodu Volkswagen Bratislava a obchodného centra BORY. Trojhviezdičkový hotel ponúka ubytovanie v moderných  dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Všetky izby hotela sú vybavené internetovým pripojením WIFI zadarmo, LCD televízorom so širokou ponukou programov káblovej televízie a telefónom. V tradičnej reštaurácii s kapacitou 40 osôb, pri uzatvorenej spoločnosti až 60 osôb, hotel ponúka chutné jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je snack bar s kapacitou 30 osôb. Obidve miestnosti sú vybavené internetovým a technickým pripojením, a je ich možné využiť aj na rôzne spoločenské akcie alebo obchodné stretnutia. Novovybudované moderné wellness centrum ponúka skvelú príležitosť na relax po dni strávenom obchodnými rokovaniami. K dispozícii je bazén s protiprúdom, fínska sauna, privátna vírivka, sprchové štúdio a relaxačná miestnosť s relaxačnou hudbou. W HOTEL je ideálnym miestom pre relaxačné pobyty aj dlhodobé a krátkodobé pracovné pobyty pracovníkov priemyselného parku BORY, technikov a manažérov závodu VW Bratislava a jeho logistického parku.

Vitajte v Devínskej Novej Vsi

Ubytovanie

Zabudnite na chvíľu na všetky starosti a každodennú uponáhľanosť. Vychutnajte si pocit pohody a rodinnej atmosféry v našom malom hoteli, kde sa o Vás postará kvalifikovaný personál na recepcii a v reštaurácii. Ponúkame vám ubytovanie v moderných, klimatizovaných, príjemne zariadených izbách v útulných farbách. W Hotel*** disponuje kapacitou 42 lôžok v 16 dvojlôžkových izbách a 5 apartmánoch s možnosťou prísteliek. 

Rezervovať

Reštaurácia

Varíme svetovo, príďte ochutnať. Reštaurácia je klimatizovaná a ponúka v hlavnej časti sedenie pre 50 ľudí. K dispozícii je menšia prechodná časť pre ďalších 20 ľudí s priamym vstupom na krytú terasu. Ideálne pre privátne spoločenské posedenia. V lete si posedíte na terase s kapacitou až 60 miest a vychutnáte si poriadny steak alebo svoje espresso, zatiaľ čo Vaše ratolesti sa pohrajú v detskom kútiku so šmykľavkou. Chystáte v rodine oslavu, či svadbu? Náš profesionálny tím Vám pomôže s ich realizáciou. V ponuke aj denné menu.

Wellness

Hotelové zrekonštruované wellness centrum Vás očarí. Ponúka široké spektrum služieb pre Váš dokonalý odpočinok. Naše wellness centrum je k dispozícii hotelovým hosťom ako aj pre verejnosť

Rezervovať

Svadby a akcie


W HOTEL slúži aj na usporiadanie svadieb, narodeninových osláv, promócií, konferencií, rodinných a firemných akcií. Elegantné izby doprajú odpočinok celému autobusu svadobčanov. Je to ideálne miesto pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť v krásnom a tichom prostredí mimo ruchu veľkomesta, napriek tomu však v jeho blízkosti a bezproblémovej dostupnosti autom, autobusom, či dokonca aj vlakom.

Tu sa dobijete


U nás žiaden problém. Ako jeden z mála hotelov a reštaurácií v Bratislave i na Slovensku máme svoju vlastnú nabíjaciu stanicu pre elektromobily, lebo nám záleží na životnom prostredí a zároveň vychádzame v ústrety všetkým, ktorý sú na rovnakej eco vlne. 

Ideálne pre elektromobily ako Tesla S alebo Tesla X, Volkswagen eUP alebo eGolf, Nissan Leaf, BMW i3, a ďalšie.